Aktuální nabídka piv


Obrázek Nabídka našich piv

  • Všechna piva v nabídce jsou nefiltrovaná a nepasterovaná. Při skladování do 8 C mají minimální trvanlivost 30 dní od data expedice.
bobr-svlSvětlý ležák

Bobr světlý ležák je tradiční české spodně kvašené světlé pivo plzeňského typu. Vyznačuje se sladovou příchutí a typickou hořkost mu dodávají odrůdy žateckého chmele.


EPM 11%, alkohol 4,8%obj.

Bobr světlý ležák
bobr-ptl Polotmavý ležák

Bobr polotmavý ležák je spodně kvašené pivo. Díky karamelovým a praženým ječným sladům se vyznačuje lehce karamelovým aroma s kávovými tóny. Hořkost mu dodávají odrůdy žateckého chmele.


EPM 13%, alkohol 5,4%obj.

Bobr světlý ležák
bobr-alePale ale

Bobr pale ale je druh svrchně kvašeného piva. Rychlým kvašením dostává plnější chuť a vyšší zákvasná teplota dodává pivu ovocný nádech. Výraznou hořkost dodávají pivu americké odrůdy chmele, zejména Chinook a Cascade.


EPM 12%, alkohol 5,2%obj.

Bobr Pale Ale
Moro1797web I.P.A. (India Pale Ale) Bobr India Pale Ale je typ svrchně kvašeného piva pocházejícího z Velké Británie. Pivo je hořké se stupňovitostí mezi 14° a 16°. Ke chmelení se používají britské nebo americké chmely, které jsou aromatické a mnohem hořčí než chmely v českém ležáku.


EPM 15%, alkohol 5,8%obj.

 Bobr Pale Ale
bobr-stt Stout

Bobr stout je tmavé svrchně kvašené pivo. Vyniká chutí pražených sladů s kávovými tóny. Výraznou hořkost dodávají americké odrůdy chmele, zejména Chinook a Columbus.


EPM 13%, alkohol 5,6%obj.

Bobr Pale Ale